Gta 5 err_gfx_d3d_init hatası

Sevgili hocalarım bu hatayı nerdeyse her gün alıyorum ama dün bu hatanın sıklığı arttı normalde 3 4 saatte bir bu hatayı verirdi artık 30 dk 1 saate bir oyun bu hatayı verip çöküyor                                                                                                                                                              Sistem Özellikleri                                                                                                                                                                                                   Ram=12Gb ddr4                                                                                                                                                                                                  İşlemci=İ3-6100 3.70ghz                                                                                                                                                                                       Ekran kartı=İntel Hd 530

alibaran21 alibaran21 (25)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Oyunun dosyalarının bütünlüğünü doğrula. Steam'den aldıysan oyuna sağ tıklayıp özellikler seçeneğine tıklayıp Yerel dosyalar > Oyunun dosya bütünlüğünü doğrula.

    Rockstar Games Launcher'dan aldıysan;

    Ekran kartı hatal diyeceğim ama ortada ekran kartı yok, işlemcinin dahili grafik yongasını kullanıyor, bunun da arızalanması zor. Dediklerimi yapın gelişmeyi bildirin.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Oyunu doğruladım 2 3 saat oynadım bir sıkıntı vermedi teşekkürler alibaran21 3 yıl önce
    • Rica ederim @alibaran21 hydra 3 yıl önce