Gta 5'i bilgisayarım kaldırırmı, Grand Theft Auto 5'i bilgisayarım kaldırır mı?

LEPTOPUM GTA 5 SİSTEM GEREKSİNİMLERİNİ KARŞILARMI (KARŞILARSA MİNİMUM MU YÜKSEK Mİ SEVİYEDE OYNARIM

Leptop markası:Casper Nirvana
İşletim sistemi:Windows 8 64 bit
Ram:8 gb
Ekran kartı:Nvidia Geforce gt840
Hafıza:1 tb
İşlemci: İntel core i7

karşılamazsa hangileri karşılamaz.

omer12 omer12 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayarınızın donanımı gayet güzel bir seviyede.Ekran kartınızda Orta-Yüksek seviyesinde bir ekran kartı.

    Grand Theft Auto 5 in Sistem gereksinimleri ise şöyle;

    Minimum sistem gereksinimleri;

    İşletim Sistemi: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2
    İşlemci: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Quad-Core Processor (4 CPUs) @ 2.5GHz
    RAM: 4GB
    Ekran Kartı: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)
    Sabit Disk Alanı : 65GB

    Önerilen Sistem Gereksinimleri;

    İşletim Sistemi: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
    İşlemci: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 CPUs) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 CPUs)
    RAM: 8GB
    Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB
    Sabit Disk Alanı: 65GB

    Sistem gereksinimlerinde örnek olarak masaüstü ekran kartları gösterilmiş ancak sizin ekran kartınızı kıyaslayacak olursak oyunu Medium-High (Orta-Yüksek) ayarlarda oynayabileceğinizi düşünüyorum.

    Bilgisayarınızda bulunan tüm donanımlar Grand Theft Auto 5 i kaldıracak seviyede.

    ismailsarp ismailsarp (6010)