GTA 5 ilk açıldıktan sonra siyah ekran veriyor, nasıl çözerim?

GTA 5 ilk açıldıktan sonra siyah ekran veriyor. 3-5 dakika sonra kapanıyor ya da story mod menüsünde bekliyor, aynı cihazda 113 saat oynadım. Sistemim; i5 2. nesil, 8 GB RAM var, 256 SSD, ekran kartı GT540M, sürücüleri güncelledim, oyun dosyalarını kontrol ettim, uyumluluk modu da uygun, denemediğim şey kalmadı yardımcı olursanz sevinirm.

gokhanlove gokhanlove (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    oyun original mi. steam dan değıl kendı resmı sıtelerınden ındırmeyı dene. olmasa da GTA 5 CD sını alıp dıskten kurmayı dene.

    kullanici53158 kullanici53158 (3)
    2 yıl önce cevaplandı

      @kullanici53158 Steam'den aldığına göre korsan olacak hali yok ya? Steam'deki tüm oyunlar orijinaldir. Resmi sitesi dediğin RockstarGames.com'dur inşallah, Launcher'ı Rockstar Launcher. Oradan satın almazsa nasıl indirecek GTA 5'i? Steam'den alınmış zaten böyle bir girişime gerek yok.

      Çözünürlük değiştirip dene. Nvidia sürücüsünü silip başka bir sürücü yükle.

      hydra hydra (3800)