GTA 5 kaç dakikada kurulur?

Bu sistemde GTA 5 kurulumu, yani setup işlemi kaç dakika sürer?

İşletim sistemi: Windows 10 64-bit

RAM: 6 GB RAM

İşlemci: Intel Core i3

Ekran kartı: NVIDIA GeForce 310M

2,53 ghz

HDD: 5400 RPM

semm65 semm65 (85)
5 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Ekran kartını yazmamışsın. Bu bilgiler ışığında bir şey söylememiz çok zor. Ayrıca senin İnternetinle de alakalı bir şey kurulumun kaç dakika olacağı.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • ekran kartını yazdım nvidia geforce 310m ayrıc ainternetten indirdim ve bitti setup tan bahsediyorum semm65 5 yıl önce
    • 310M GTA5'i rahatça kasmadan oynatmayabilir. Kurulum hakkında bilgim yok ama uzun sürer herhalde. Arkada çalışan diğer programları da kapatırsan olabildiğince hızlı kurmaya çalışır bilgisayar. @semm65 omercik 5 yıl önce

    İnternetten indirdiğin setup kaç MB/GB'dı?

    Ayrıca gta 5 kaldırmayabilir bilgisayarın.

    toprak34 toprak34 (2026)
    5 yıl önce cevaplandı

    • internette benim ekran kartıyla oynayanlar var bende bi deneyeyim semm65 5 yıl önce

    Onu Bilemezsin oyunun sıkıştırılma şekline göre bilgisayarının kurması paralel orantıda uzar ne kadar çok sıkıştırılmışsa o kadar yavaş kurulur indirdiğin setup boyutu kaç gb olduğu önemli eğer 50 gb civarında bir setup ise oyunu kurması 50 gb dosyayı başka bir yere kopyalamak kadar kısa sürecektir ama 5400 rpm hdd ile çok ta kısa sürmez ortalama 45 dk sürer setupun 50 gb ise

    umuttt umuttt (207)
    5 yıl önce cevaplandı

    • yeni %99 oldu setup 36gb idi semm65 5 yıl önce