Gta 5 kasma sorunu çözümü

Evet arkadaşlar ben arda bugün sizlere bir konuya değinmek istiyorum.Evet arkadaşlar başlayabiliriz.

bir çok kişi tarafından şikayetçi olan bir konu ise

GTA 5 KASMA SORUNU

ben bazı kaynaklardan araştırdım ve buldum

ilk öncelikle ragnos1997 diye bir yama var o yamayı indireceksiniz altta linkini paylaşıyorum

https://ragnos1997.com/2016/09/09/gta-5-low-specs-optimization-patch-lag-fix/

aşağıda linkler var indirip kurun

fazla ayrıntılı veremiyceğim internette videoları var oradan bakabilirsiniz

ragnos 1997 yaması işey yaramaz ise benim izlediğim yolları izleyiniz

C:\Users\sqw\Documents\Rockstar Games\GTA V

bu yolu izledikten sonra karşınıza settings diye bir dosya çıkacaktır bu dosyayı not defteri ile açın ve ondan sonra shadowquality diye bir şey var onu 0 yapın.Şimdi ne yapmış olduk gölgeleri kapatmış olduk gölgeler oyunun kasmasını sağlıyor.

waterQuality veya TextureQuality varsa onlarıda 0 yapın ve artık bitti kasmadan oynayabilirsiniz ben hikaye modunu bitirdim sizede oyunu önermekteyim

ardaq ardaq (-85)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    bu çözüm bende işey yaradı sizdede eminim yarayacaktır hikaye modunu kasmadan bitirdim bence önemli olan hikayeyi bitirmek değilmi

    ardaq ardaq (-85)