GTA 5 kurulum sırasında isdone.dll hatası

GTA 5 kurulum sırasında isdone.dll hatası alıyorum. GTA 5 isdone.dll hatası nasıl çözülür?

GTA 5 kurulum sırasında isdone.dll sorunu

brsozl brsozl (1961)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    GTA 5 kurulum sırasında isdone.dll hatası çözümü

    1.  isdone.zip  dosyasını indirin.
    2. isdone.zip dosyasını klasöre çıkartın.
    3. Klasöre çıkarttığınız isdone.zip dosyasının içinde bulunan ISDone.dll dosyasını kopyalayın.
    4. Kopyalamış olduğunuz ISDone.dll dosyasını C:\WINDOWS\system32 dizinine yapıştırın.

    Tüm bu adımların ardından GTA 5 kurulum sırasında isdone.dll hatası çözülecektir.

    brsozl brsozl (1961)
    8 yıl önce cevaplandı

      işe yaramadı

      alper150 alper150 (1)
      7 yıl önce cevaplandı

      • isdone.zip dosyasını C:\WINDOWS\sysWOW64 dizinine yapıştır burakordu 7 yıl önce