GTA 5 Kurulumunda GTA 5 isdone.dll Hatası alıyorum. Çözümü nedir?

Gta 5i indirdim ve setup esnasında is done dll  isdone.dll  hatası aldım

hata şu şekilde ERROR:D:/Grand Theft Auto V/X64/audio/sfx/RADIO_02_POP.rpf failed CRC check. GTA 5 kurulum isdone.dll  hatasının çözümü nedir?

roxy roxy (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Şunu denedin mi? https://uzmanim.net/soru/gta-5-kurulum-sirasinda-isdone-dll-hatasi/65592

    isdone.dll dosyasını indir. Windows 32 bitse  C:\WINDOWS\system32 klasörüne, 64 bitse C:\WINDOWS\sysWOW64 klasörüne dll dosyasını at. İndirdiğin dosya zip dosyadıdır. isdone.dll dosyasını zipten çıkartmayı unutma.  Ayrıca antivirüs veya Windows defender varsa işlemler sırasında kapatmanda fayda var.

    murat murat (12492)