GTA 5 mod kurulumu

Selam ben uğur ben bir yerden gta 5 yükelttirdim crack lı ama ona ıron man halk modu falan kuramıyorum yardımcı olurmusunuz şimdiden teşşekür ederim

ugur15 ugur15 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    GTA 5 Mod kurulumunu yapabilmek için öncelikle GTA 5'in ana oyun dosyalarına erişim sağlamanız gerekiyor. ​Bu dosyalar varsayılan olarak Windows işletim sisteminin desteklemediği harici programlarla erişilebilen .rpf, .ytd gibi farklı uzantılara sahiptir. Bu dosyalara erişim sağlayabilmek için öncelikle  OpenIV isimli programı indirmeniz gerekiyor. GTA 5 Mod kurulumu yapmak için gerekli programı bu link üzerinden indirebilirsiniz. Daha sonra indirdiğiniz Mod dosyalarını mod yapımcısının istediği dosya dizinine göre OpenIV programı üzerinden dosyalara erişerek kurulumu yapabilirsiniz.

    brsozl brsozl (1961)