gta 5 nasıl indirilir ücretsiz

bazı yerlerde goruyorum youtube de ama ben yinede buraya sorayım gta 5 nasıl ücretsiz yüklene bilir

sudenaz1 sudenaz1 (3)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Reloaded Şeklinde Utorrent İle İndirilebilir.

    Ancak Bu Yollar Yasal Olmayan Yoldur.

    Amacın Tek Kişili (Offline) Oyanamak İse  Yüklersin Fakat Çok Kişili (Online) Oynayamazsın.

    İllegal Yollar İle İndirebilirsin Ama Sana Tavsiyem Steam Üzerinden Alman Şuan İndirimde 30 Dolar

    Yani 120 TL Gibi Birşey

    malgibiolan malgibiolan (307)
    6 yıl önce cevaplandı

      Ücretsiz GTA V yoktur. Crackli/Korsan olarak vardır bunlarda risk taşır virüs riski. Eğer nerden indireceğim diyorsan uzmanim.net korsan içerikli site, dosya paylaşımına izin vermez.

      nvidiagtx nvidiagtx (690)
      6 yıl önce cevaplandı

        Sudenaz, GTA 5 oyunu normalde ücretlidir. Ücretsiz olarak indirilmiyor, indirenler yasal olarak değil farklı yollardan indiriyor. Uzmanim.net'te ise yasal olmayan programları ve oyunları vermiyoruz.

        omercik omercik (9418)