GTA 5 Nasıl İndirilir?

Gta 5'i Nasıl, Nerden İndirebilirim? Sistem Gereksinimleri Ve Oyunun Boyutu Kaç Gb'tır?

veysi2023 veysi2023 (149)
5 yıl önce sordu

Toplam 1 Cevap

Öncelikle eğer korsan olarak indireceksen sana özelden link atabilirim. Orjinal olarak satın alıp indireceksen " Steam " üzerinden satın alıp indirebilirsin ayrıca oyun satan sitelerde GTA 5 Steam Key satın alarakta indirebilirsin.

Ek olarak sana türkçe yama linki falanda atabilirim.

" Can You Run İt " Sitesinden GTA 5 ve Bilgisayarının Sistem Gereksinimlerini Karşılaştırabilirsin..

GTA 5 Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir..

Minimum sistem gereksinimleri

 İşletim Sistemi: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2* (Vista sahiplerinin NVIDIA ekran kartı kullanması tavsiye ediliyor)

 İşlemci: Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.40GHz (4 CPU) / AMD Phenom 9850 Quad-Core İşlemci (4 CPU) @ 2.5GHz

 Bellek: 4GB

 Ekran Kartı: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)

 Ses kartı: 100% DirectX 10 uyumlu

 Sabit Disk Alanı: 65GB

Tavsiye edilen sistem gereksinimleri

 İşletim Sistemi: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1

 İşlemci: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 CPU) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 CPU)

 Bellek: 8GB

 Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB

 Ses kartı: %100 DirectX 10 uyumlu

 Sabit Disk Alanı: 65GB

ybaskin34 ybaskin34 (1440)
5 yıl önce cevaplandı

  • @veysi2023 can you run it sitesinde sadece gta 5 için değil tüm oyunlar için karşılaştırma yapabilirsin. ybaskin34 5 yıl önce
  • kontrol ettim faakt site ingilizce olduğundan birşey anlayamadım veysi2023 5 yıl önce
  • @veysi2023 daha önce sitenin kullanımıyla ilgili resimli anlatım yapmıştım bilgisayarda duruyor , upload edip sana özelden atayım. ybaskin34 5 yıl önce
  • sağolasınız teşekkürler veysi2023 5 yıl önce