Gta 5 online uzun zamandan sonra drop sorunu

Gta 5 online oynuyorum fakat ilk açtığım zaman drop girmiyor fakat ilerleyen saatlerde acayip drop giriyor. Arkadaşımda aynı sunucuda onda drop yok ama bende ilerleyen saatlerde drop girmeye başlıyor acayip şekilde sadece gta 5 de bu sorun yok diğer oyunlarda da var yani ilklerde hızlı fakat ilerleyen saatlerde donma başlıyor

Anonim Anonim (156)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    RAM'den kaynaklı drop giriyor olabilir, sistem özellikleriniz yetmiyor olabilir.

    hydra hydra (3800)