gta 5 oynaya bilirmiyim?

işlemci: AMD E1-2100 APU with Radeon(TM) HD Gaphich 1.00 GHZ ekran karti: AMD Radeon HD 8210 RAM: 2GB Sistem: windos7 32bit isletim sistemi bu cihazla GTA 5 oynaya bilirmiyim.

kullanici53158 kullanici53158 (3)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    2GB ram ile biraz zor hocam :(

    talhaa talhaa (1)
    2 yıl önce cevaplandı

    • peki GTA 4 ya da CALL OF DUTY 4 oynaya bilirmiyim kullanici53158 2 yıl önce
    • Denemen lazım hocam bilmiyorum ama 2GB ram çoğu oyun için az kalır açsa bile kasmalar olur. talhaa 2 yıl önce
    • anladım, ılgılendığın ıçın teşekkür ederım kullanici53158 2 yıl önce

    RAM yetersiz. Sadece RAM değil, sistemin diğer bileşenleri de oyun için yetersiz. Ekran kartı desen işlemcinin dahili grafik birimini kullanıyor ve eski nesil APU'lar performanslı değil. COD 4 oynarsın gibime geliyor, denemekten zarar gelmez.

    hydra hydra (3800)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Ilgilendiğin için teşekkürler. CALL OF DUTY 4. NEED FOR SPEED. gibi oyunlar eskiden oynuyordum da. GTA 4 falan ilk kez yüklemeyi deniyorum. GTA 4 kolaylikla indire bileceğim bir site falan varmi. linkini koya bilirmisiniz kullanici53158 2 yıl önce
    • GTA 4 dde olmaz dostum. GTA 4'te ciddi optimizasyon sorunu var, sistemin de ek olarak yetersiz maalesef. @kullanici53158 hydra 2 yıl önce