GTA 5 RAR ŞİFRESİ

arkadaşlar ben gta 5 indirdim rar şifre istiyor bilen varsa söyleyebilir mi? o kadar denedim hiçbiri olmadı

canahmet18 canahmet18 (8)
9 yıl önce sordu

  • Öncelikle sorunu düzgün Yaz Ne bilelim biz senin rar şifreni nerden indirdiysen ona bak hem siteyi de vermemişsin , altta ki verdiğin sitede 5 GB ? bu ne alaka normalde 30 GB repacklisi nvidiagtx 6 yıl önce

Toplam 4 Cevap

Nerden indirdiyseniniz orada rar şifresinide vermişlerdir. Bazı siteler kendi site isimlerinide kullanabiliyor. Ama bu nadirdir.Şifre kırma programı da kullanabilirsiniz. Ama bu saatlerinizi belkide günlerinizi alabilir.

EKLEME OKU LÜTFEN

You need a password for this file, you can download the password from here:

http://filesify.com/kYPEqu

or

http://filesify.com/QizFCq

We decided to limit the downloads for this file, so only those who will follow the next steps will have acces to it, that's why we're asking to complete a short survey before you can download the password.
After you complete the survey the download will automatically begin.
Thank you for your support!

Açıklamak gerekirse bunlar dolandırıcı siteler . Anket hazırlıyorlar ve sen bu anketi tamamlıyosun. Oyun indiriyorsun , film seyrediyosun , cep numaranı veriyorsun. Cep numaranı verme fatura kabarabilir hiç anlamazsın. Bu işlemler saatler sürüyor. Ve anket tamamlanınca yeni bir şifreli dosya indiriyon. Bu böyle sürüyor ne yazık ki. Tavsiyem başka yerden indir.

yusufbozar yusufbozar (348)
9 yıl önce cevaplandı

  • peki yusufbozar hangi siteden indiriyim gta 5 i şifresiz olan bir site biliyormusunuz ????? canahmet18 9 yıl önce
  • Malesef ilgi alanım değil oyunlar.Yeni bir soru açarak sorabilirsin yusufbozar 9 yıl önce

http://downloadgamestorrents.com/pc/grand-theft-auto-5-pc.html  bu siteden indirdimde hiç rar şifresi yok hangi program önerirsiniz şifre kırmada varmı bildiğiniz iyi bir program ?

canahmet18 canahmet18 (8)
9 yıl önce cevaplandı

Aynı Problemi bende yasıyorum birisi ne olur rar şifresini desin :(

kullanici466310 kullanici466310 (1)
9 yıl önce cevaplandı

arkadaşlar şifre bu http://filesify.com  deneyin 100% oluyo videom bile var

kullanici46932 kullanici46932 (1)