GTA 5 Siyah Kaplama Sorunu

-1

Gölgeleri kapatmam gerekmişti indirdiğim Low Settings .xml dosyalarıyla falan grafikleri düşürüp gölgelerin (ShadowQuality) olduğu kısmı "0" yaptım. Fakat oyuna girince heryer simsiyah oluyor. Çoğunlukta yaşamış bu sorunu ama çözümünü bulamadım. Ne yapmam lazım?

Görüntüler:

akif52 akif52 (34)
6 yıl önce sordu

  • Alt mesajda yazdığın uzmanım.net kurallarına uymayan yorum sebebiyle -100 puan cezası aldın. Bu tutumlarının devamı halinde uzmanım.net sitesinden faydalanman tamamen engellenecektir. temmuz 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Sistem problemler öncesi bir zamana geri alınır:

Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

temmuz temmuz (12505)
6 yıl önce cevaplandı

  • Denedim işe yaramadı akif52 6 yıl önce
  • Hangi tarihe ait geri yükleme noktasına dönüş yaptın bilemiyorum. Ama konuda bahsettiğin değişiklikler öncesi bir tarih olmalıydı @akif52 temmuz 6 yıl önce
  • İlla sistem geri yüklemenin işe yaraması gerekmiyor mi? Tek bir noktaya kılıf uydurmaya çalışma. Ayrıca sorunun sistem geri yüklemeyle alakası yok.. akif52 6 yıl önce
  • "İlla sistem geri yüklemenin işe yaraması gerekmiyor mi? Tek bir noktaya kılıf uydurmaya çalışma. Ayrıca sorunun sistem geri yüklemeyle alakası yok.. akif52" Sen sana yardımcı olmak için çaba gösterenlere bu şekildemi cevap yazarsın?! @akif52 temmuz 6 yıl önce