GTA 5 Timed out authenticating with Epic Online Servicesi Hatası

Epic Games üzeride gta 5 indirdim ancak oyuna girerken başlıktaki hatayı almaktayım. Yardımcı olur musunuz?

dnzclk44 dnzclk44 (19)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Redditte de bu konu tartışılıyor son 3 gündür, epic games ile alakalı olduğunu düşünüyorum sorunu çözerler, beklemekte fayda var. Çözümü şuanlık mevcut değil çoğu oyuncu bu sorundan mağdur, bugün vaka sayısında artış var. Beklemekten başka çare yok.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      Bu sorunu yaşayan bir sürü kişi var ve şu ana kadar çözebilen kişi yok hatta çözümüde olmaz çünkü GTA 5 bedava olunca herkes yüklendi bir anda sunucuları çöktü bu yüzden de hataların olması normal. Beklemekten başka çare yok bana sorarsan çünkü bu sorun genel bir sorun

      darkcrak darkcrak (5168)