GTA 5 Unable to detect Windows Media Player hatası

GTA 5 yüklerken Unable to detect Windows Media Player hatası alıyorum.  GTA V Unable to detect Windows Media Player hatasının çözümü nedir?

cemkara cemkara (4215)
9 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    GTA 5 kurarken Unable to detect Windows Media Player hatası alan pek çok kullanıcı var. Görünen o ki GTA 5 Windows medya player olmadan çalışmıyor.

    GTA 5 Unable to detect Windows Media Player hatasının çözümü için şunları yapın:

    1. Denetim Masasındn Programlar ve Özelliklere girin.
    2. Buradan  Windows özelliği aç / kapat'a girin.
    3. Windows Media Player'ı listeden bulun ve işaretleyin.
    4. Tamam'ı tıklayarak Windows Media Player'ın kurulmasını bekleyin.
    5. Şimdi GTA 5 kurulumunu yeniden başlatın.

    Bu işlemlerden sonra GTA 5 kuruluyor olmalıdır.

    cemkara cemkara (4215)
    9 yıl önce cevaplandı

      Ama ben yapıyorum olmuyor arkadaşlar video' dan da izledim burada ne yazıorsa video' da aynısını yaptı ve ben yine denedim ama maalesef bir türlü olmıyor  yardım edin  ARKADAŞLAR :....:

      kullanici85 kullanici85 (1)
      8 yıl önce cevaplandı

        aynısını yapıyorum olmuyor arkadaşlar videolardada izledim olmuyo başka bi program söylediler onu indirdim yine olmadı bide benim pc de ctr alt del tuşu yapınca görev yöneticisini açmıyor ondan dolayı olabilirmi?

        legolas legolas (1)