Gta 5 ve garbage day kasma sorunu

merhaba arkadaşlar ben arda bugün sizlere bir konuya değinmek isterim ben ilk önce youtubeye girdim ve önüme garbage day diye bir şey çıkıp duruyordu bende bu ne diye tıkladım videosunu izledim ve beğendim youtubeden nasıl garbage day indirilir yazdım ve indirdim (Winrar içindeydi bu arada full sürüm) hiçbir sorun çıkmadı microsoft bilmem nesini yükle dedi bende yükledim heyecanlandım oyun açıldı çok kasıyordu grafik ayarlarında hepsini düşürdüm ama yine kasıyordu game booster indirdim oyun winrar içinde olduğu için fazla etkilediğini sanmam zaten 1 veya 2 fps veriyor oyuna bir daha girdim bir daha kastı oyunu kapadım ve çözüm aradım bilgisayarım özellikler  gelişmiş sistem ayarları gelişmiş ayarlar performans ayarları en iyi performans için ayarla dedim bir daha denedim bir daha kastı yani yaptıklarım bunlar sizde çözüm bulduysanız programsız yazabilirmisiniz arka plan azalttım yine aynı hatayı verdi

Gelelim gta 5 e arkadaşlar benim sorunum sistemim güzel herşey tamam ama tek şüphelendiğim ghz 1.80 arkadaşlar oyunu indiriyorum ve çok şüphelenerek bunu yapıyorum garbage day ın kasma sebebide bu idi zaten. arkadaşlar gta 5 i kaldırırmı altta sistem gereksimlerim var alttan bakabilirsiniz

işlemci: intel core i5 1.80 ghz

yüklü bellek (RAM): 8 gb ram 7,88 kullanabilir

sistem türü:64 bit

Windows sürümü:Windows 8.1

Sabit disk:1 TB Harddisk

Ekran kartı:AMD RADEON HD 8500M/8700M

arday arday (-3)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    GTA 5 gibi üst seviye bir oyunda düşük performans alman gayet normal. Harici AMD grafik kartın çok giriş seviyesi bir kart.

    Tüm sürücülerini güncel olduğuna emin ol. Özellikle grafik kartı sürücünü güncelle. Game Booster gibi
    çöp yazılımlar kullanma.

    brsozl brsozl (1961)
    8 yıl önce cevaplandı

      Broszl un dediği gibi birde işlemcinin GHZi gta5 oynamak için düşük seninki 1.8 ghz

      Minimum Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz

      Önerilen Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 CPUs)

      işlemcin İ5 olsa dahi GHZin çok düşük kalıyor ve ekran kartında giriş seviyesinde bu performansı alman çok normal.

      ardahd ardahd (631)