GTA 5 yükleniyor ama bilgisayara hiçbir oyun dosyası gelmiyor

GTA 5 yükleniyor ama steamda ama hiçbir dosyasını kaydetmiyor siliyor galiba dosya konumuna girdiğimde hiçbir dosya olmuyor.

erenberke erenberke (1)
5 yıl önce sordu

  • Bilgisayarın arama kutusuna GTA 5 yazdığın zaman hiçbir şey çıkmıyor mu? omercik 5 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Steam kütüphanesinde Grand Theft Auto V'ın üstü siyah mı yoksa beyaz mı?

toprak34 toprak34 (2026)
5 yıl önce cevaplandı

    satın aldım oyunu yüklüyorum ama hiçbir dosyası inmiyor 1 gün süre si vardı bekledim %100 oldu heycanla giricektim ama tekrar yükle yazısı çıktı

    erenberke erenberke (1)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @erenberke Büyük ihtimalle internet yüzünden iptal olmuştur. Gece 2 ile sabah 8 arası indirmeyi dene. toprak34 5 yıl önce
    • iptal olmuyor yükleniyo gözüküyor ama dosyalar olmuyor erenberke 5 yıl önce