GTA IV xlive.dll Hatası

Gta ıv kurulumunu başarılı bir şekilde kurmuştum fakat oyunun türkçe yamasını indiip kurduğumda bir daha oyuna giremedim . xlive.dll hatası alıyorum . çeşitli internet sitelerine baktım fakat güvenemediğim için bu dosyaları indirmedim . sizlerden bu işin çözümü için yardım almak istiyorum  uzmanım.net e sevgilerle ..

blackheaven blackheaven (728)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    http://www.dllrepair.com/dll/download.php/xlive.dll/xlive.htm

    Yukarıda verdiğim linkten xlive.dll dosyasını indirebilirsiniz . first download sekmesine tıklayın ve indirme başlasın . indirdiğiniz dosyayı sisteminize göre ait olduğu yere yapıştırın

    - C:\Windows\System (Windows 95/98/Me)
    - C:\WINNT\System32 (Windows NT/2000)
    - C:\Windows\System32 (Windows XP, Vista, Windows 7)

    64 bit sistem kullanıyorsanız C:\Windows\SysWOW64  dosyasının içine yapıştırın . muhtemelen sorun çözülecektir.

    blackheaven blackheaven (728)