GTA San Andreas %100 save dosyası - 2019

GTA San Andreas save dosyası nereden bulabilirim?

GTA San Andreas tüm bölümleri bitirilmiş save dosyası nereden indirilir?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    GTA San Andreas'ın tüm bölümlerinin bitirilmiş haliyle save dosyasını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

    Bu %100 save dosyasını yüklediğinizde, GTA San Andreas'ta bütün görevler tamamlanmış haliyle oynayabilirsiniz. Onun dışında başka bir etkisi bulunmuyor.

    Save dosyasını indirmek için buraya tıklayın.

    GTA San Andreas save dosyası nasıl yüklenir?

    1. Adım: İndirdiğiniz zip arşivine sağ tıklayıp Buraya çıkart yapın.

    2. Adım: Çıkan GTASAsf1.b dosyasını bilgisayarınızda şuraya atın:

    C:\Kullanıcılar\kullaniciadiniz\Belgeler\GTA San Andreas User Files

    3. Adım: Dosyayı attıktan sonra GTA San Andreas oyununa girdiğinizde oyun yükle (load game) bölümü göreceksiniz. Buradan END OF THE LINE 13 JUNE 2005 bölümünü seçin.

    Bunu seçtikten sonra oyun tamamen bitirilmiş bir şekilde açılacaktır.

    omercik omercik (9418)