GTA San Andreas cannot find 800x600x32 video mode çözümü nedir?

GTA San Andreas'ı açmaya çalışırken cannot find 800x600x32 video mode hatası alıyorum, oyun açılmıyor. Ne yapmalıyım?

GTA San Andreas 800x600x32 video mode hatası nasıl çözülür?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    GTA San Andreas cannot find 800x600x32 video mode hatası nasıl çözülür?

    GTA San Andreas'ı açarken karşılaştığınız bu hatayı çözmek için aşağıdaki adımları uygulayın.

    1. Adım: Buradan gta-san-andreas-resolution-fix zip arşivini indirin.

    2. Adım: Arşivi masaüstüne alın. Sonra sağ tık yapıp "Buraya çıkart" deyin.

    3. Adım: 2 tane daha zip dosyası çıkacak. Bunları da aynı şekilde "buraya çıkart" yapın.

    4. Adım: Ardından çıkarttığınız bütün dosyaları GTA San Andreas'ın kurulu olduğu klasöre atın.

    İpucu: GTA San Andreas ikonuna sağ tıklayıp "Dosya konumunu aç" diyerek kurulu olduğu dizini bulabilirsiniz.

    Böyle yaptığınız zaman GTA San Andreas cannot find 800x600x32 video mode hatası çözülecektir.

    omercik omercik (9418)