GTA San Andreas kasma sorununu nasıl çözerim?

Gta san andreas oyununu 3 gündür oynuyorum ama bazı yerlerde kasmalar oluyor ((az derece)) acaba ekran kartımı arızalandı yoksa driver larda mı sorun var ?

lucas77 lucas77 (199)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Ekran kartı sürücüsünde problem olsa uyarı verebilirdi. "NVIDIA çalışmayı durdurdu ve bu durumdan kurtuldu..." gibi bir hatayla karşılaşabilirdiniz. Kasma problemi sadece ekran kartıyla alakalı olmayıp bilgisayarın o anki durumuyla da alakalı olabilir.

    Bazı çözüm önerileri:

    Denetim Masası > Program Kaldır bölümüne girip "bu olmasa da olur" dediğiniz programları IObir Uninstaller programıyla kalıntı dosyalarıyla birlikte kaldırın.

    IOBit Uninstaller nedir, nasıl kullanılır?

    Daha sonra bilgisayarda genel bir virüs taraması yapın.

    Zemana AntiMalware nedir, nasıl kullanılır?

    Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır?

    Emsisoft Anti-Malware nedir, nasıl kullanılır?

    Son olarak CCleaner yazılımıyla genel bir temizlik yapmanızı da tavsiye ederim.

    CCleaner nedir? CCleaner nasıl kullanılır?

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      Sistem özelliklerini belirtirmisin, daha AYRINTILI cevap sunayım...

      EDİT 1 = FURMARK programı ile Ekran Kartını Performans testine sokabilirsin.

      nvidiagtx nvidiagtx (690)
      6 yıl önce cevaplandı

      • İŞLEMCİ=Pentium(R) Dual-Core CPU E5300 2.60 GHZ 2.60 GHZ RAM=4GB EKRAN KARTI=ATI 6570 HD SERİES 2048MB PAYLAŞIMLI lucas77 6 yıl önce

      Uyumsuz, bozuk, bozulmuş sürücüler Aygıt Yöneticisinde sarı üçgen (yada daire) içerisinde ünlem işaretli olurlar ve görünürler:

      temmuz temmuz (12505)