Gta San Andreas kayıtlı save oyundan atma sorunu

Merhaba,

Ben internetten herhalde Gta san andreas dosyası indirip attım. Oyuna girdim ve kayıtlı save'e tıkladım, oyundan attı. Sonra herhangi bir sitedende indirip attım, oyuna girdim save'den oyundan attı, bu neden olabilir?

ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    İnternette şöyle bir çözüm buldum.

    GTA San Andreas Script Dosyası

    Bu linkten bi script dosyası arşivini indir öncelikle. Bu arşivin içinde script diye bir klasör var. Bu klasörü GTA San Andreasın dosyalarının olduğu bölümdeki data klasörünün içine olduğu gibi atıyorsun. Sonra GTA San Andreas save oyundan atma sorunu çözülüyor.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      Bu hatayı veriyor, Script'i atmadan öncede veriyordu. Çözümü ne?

      ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
      5 yıl önce cevaplandı

      • Bunu deneyebilir misin? https://uzmanim.net/soru/gta-san-andreas-cannot-find-800x600x32-video-mode-cozumu-nedir/91739 omercik 5 yıl önce
      • Yaptımda, save'nin üstüne geiyorum, enter'a basıyorum sonra donuyor takılıyor. ilkaybaki16 5 yıl önce
      • O indirdiğin save dosyasında bi bozukluk var o zaman. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynayabiliyorsan bi sorun yok demektir artık. @ilkaybaki16 omercik 5 yıl önce
      • Başka save dosyası atcam denicem, sağol. ilkaybaki16 5 yıl önce
      • Başka save kullandım, aynı sekilde oluyor ilkaybaki16 5 yıl önce