Gta San Andreas takılma sorunu

Oyunu dün falan 1280 x 768 de açıyordum çokta fazla bi kasma takılma olmuyordu, bugün açtım oyunu oyun 60 fps de başlıyo yer yer 20  lere kadar indiğinden oyun fotoğraf çekiyormuş gibi bir anlığına takılıp düzeliyo bu şekilde sürekli devam ediyor.

Ne yapmalıyım ?

akif52 akif52 (34)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    HDD kaynaklı bir sıkıntı olmuş olabilir. Arka planda yüksek RAM tüketen veya HDD'ye yük bindiren uygulama var mı?  Ek olarak arka planda herhangi bir indirme işlemi gerçekleştiriyorsan HDD kaynaklı anlık takılmalar yaşayabilirsin.

    brsozl brsozl (1961)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Yaptım testi.Başarılı oldu.Ama oyunda bi değişiklik falan yok ? akif52 8 yıl önce
    • Arkaplanda ram tüketen hdd ye yük veren bişeyde yok. akif52 8 yıl önce
    • Biraz acil.Ekran kartı sürücülerini yükle-sil yaptım.Yine bi sonuç yok. akif52 8 yıl önce