gta sanandreas çalışmayı durdurdu hatası nasıl çözülür

merhaba arkadaşlar ben arda bugün sizlere soru yerine yardımcı olmaya çalışacağım.

Bildiğiniz üzere bilgisayar oyuncularına baş belası olan ÇALIŞMAYI DURDURDU hatasının çözümünü göstereceğim

bu hata genellikle oyunun eksik yüklenmesi veya yama yükleyerek mod yükleyerek oyunu bozabiliyor

MOD VE YAMA YÜKLEYENLER  %80 BU HATADAN KURTULACAKSINIZ

arkadaşlar bende sizin gibi mod yüküyim derken oyunu bozmuştum malesef ve çözümünü sizin için buldum.

neyse hadi gelin bu hatadan kurtulalım

BİLGİSAYARIMDAN ÖZELLİKLER

GELİŞMİŞ SİSTEM AYARLARI

GELİŞMİŞ

PERFORMANSTAN AYARLAR

VERİ YÜRÜTME ENGELLEMESİ

EKLE

MASAÜSTÜNDEN KISAYOLA TIKLAYIN

VE KISAYOLA AÇ DİYİN

ardaq ardaq (-85)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    arkadaşlar olmazsa başka yerlerden indiriniz

    ardaq ardaq (-85)