Gta Vice City Hakkında

Arkadaşlar daha önce yüklediğim biyerden yükledim oyun bu sefer sorunlu çıktı o zaman yüklediğimde oyun gayet sorunsuzdu.Rahat bi şekilde hiçbir hatayla karşılaşmadan oynadım.Fakat bu sefer öyle olmadı.Aynı yerden terkar yükledim unhandled hatası,çalışmayı durdurdu vs. hepsi geldi. :D

Bu hataların çözümü nedir ?

akif52 akif52 (34)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Eksik yüklenme nedeniyle böyle sorunlar çıkabilir. Gta Vice City oyununu tamamen kaldırıp, tekrar yüklemeyi denerseniz sorununuz çözülebilir. Eğer sorun çözülmez ise bize tekrar bilgi verebilirsiniz.

    damlakoc damlakoc (1391)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Aynı yerden 3 defa yükledim.Aynı sorun söz konusu.Farklı yerden yükledim bundada diyor ki CRC:Error .Benimde yükleyeceğim zamanımı buldunuz ya. :( akif52 8 yıl önce

    Sorunu hallettim arkadaşlar.Kaynağını bilmiyorum ama büyük ihtimalle işletim sistemi olsa gerek.Yapmanız gereken bütün herşey bu videoda bulunmakta.Ben sadece başta yaptığı iki şeyi yapmama rağmen çözdüm.Oyun şuan sapasağlam ve sorunsuz bir biçimde açılıyor.

    https://youtu.be/44EJgmWMfgw

    Yardımcı olan herkese teşekkürler! :)

    akif52 akif52 (34)