GTA Vice City skin yükleme

Gta Vice City için internetten IronMan skini indirdim. İndirdiğim klasörün içinde bir models klasörü, onun içinde +generic klasörü,

+csplay.dff dosyası,

+csplay.txd dosyası,

+player.dff dosyası,

+player.txd dosyası

var. Bunları nereye atacağım?

mstfz2001 mstfz2001 (17)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kardeş Kusura bakma Ben Yanlış Bilgi Vermişim Özür Dilerim Şu Videoyu İzle  Olur Eğer Olmazsa Oyunu Sil Geri Yükle

    : https://www.youtube.com/watch?v=tkkwHYJpAm8

     bide generic klasörü var miş indirdiğin dosyada o 4 ünüde gta vice city / models /generic Kısmına At

    huseyinking huseyinking (-50)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Abi görüntü değişti ama Iron man şekli değil yani tommynin kıyafetinin resmi değişmiş gibi sadece mstfz2001 7 yıl önce
    • Bide bütün txd dosyaları dedin yani oyunun kendi içindekiler de mi dahil mstfz2001 7 yıl önce
    • Görünümünü değiştirmeyi zaten biliyordum önemli olan şeklinin değişmesi mstfz2001 7 yıl önce