GTAIV Multiplayer Yaparmıyorum Yardım!

GTAIV Multiplayer Oynayamak İstiyordum Ve Girdim İngilizce Connect For Game For Windows Öyle Bir Şey Yazıyordu.Bunun İçin Napmam Gerek Aşama Aşama Anatabilirmisiniz?

anonim1424 anonim1424 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Oyununuz orjinalmi.Bilgisayarından GTA IV İle İlgili Herşeyi Kaldır Games For Windows Live Filan.Belgelerimden Rockstar Games'ide Sil. Oyunu Tekrar Kur. Çözümü olucaktır sanırsam.

    okan61 okan61 (1)