GTI9060I Tüm uygulamalar durduruldu hatası veriyor.

Merhaba. Sorunum şu;
Cihazımı rootladım (Samsung Galaxy Grand Neo GTI9060) Ondan sonra 1-2 hafta kullandım. Hiç sorun oluşmadı. Bir gün canım sıkıldı
ve İphone teması indirdim internetten. Ve kilit ekranı içinde indirdim. Ardından iphone klavyesi indirdim ama sevmedim sonra 7-8 tane
daha klavye daha indirdim. Sonra çok indirdim denedim ve donmaya başladı cihaz. Google'a girdiğimde arama yerine bastığımda herhalde
bir sürü klavye olduğundan hata verdi kapandımı yoksa dondumu tam hatırlamıyorum ondan sonra Google'a, Play Store'a, Gmail'e vb. yerlere girdiğimde
"(Uygulama) Durduruldu" hatası veriyor. Kendim Bir Çözüm Aradım Cihazı kapattım. Tamamen fabrika ayarlarına döndürdüm. Recovery Mod'dan Wipe Data Factory Reset dedim. Yani formatladım 2 veya 3 kez. Sonra ses açma, güç düğmesi ve orta butona basılı tuttum ve Android System Recovery'ye geldim. Wipe Data Factory Reset dedim Apply Uptade From External Storage dedim Wipe Cache Partiton Dedim ve Hata Dedi Kapattı. Sonra ekranda Uygulamalar Optimize
Ediliyor 0/72 dedi ve hepsini bekledim. Sonra yine sorun çözülmedi. Desteklerinizi bekliyorum.

omeryigit omeryigit (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Root ișlemini nasıl yaptınız?

    genius genius (190)
    3 yıl önce cevaplandı

    • KingoRoot ile omeryigit 3 yıl önce
    • Yeni bir Firmware indirerek kurmanızı öneririm. genius 3 yıl önce
    • bu adresten bula bilirsiniz https://www.sammobile.com/samsung/galaxy-grand-neo/firmware/#GT-I9060 genius 3 yıl önce