GTX 970'mi R9 390X'mi ?

Hangisi tercih edilmeli ?

xthehitman xthehitman (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    İkisi arasında karşılaştırma yapılırsa AMD tarafı her açıdan daha üstün.

    Şuradan karşılaştırmaya bakabilirsiniz:

    http://gpuboss.com/gpus/Radeon-R9-390X-vs-GeForce-GTX-970

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkürler hocam psu önerisi nedir ? birde i7 2600 işlemci ile dar boğaz olurmu ? xthehitman 8 yıl önce
    • 390X baz alırsak psu olarak 650-700 Watt önerebilirim.Çünkü ekran kartı gerçekten çok güçlü.ikinci sorunuza gelince i7 2600 güçlü bir işlemcidir darboğaz olacağını düşünmüyorum. ismailsarp 8 yıl önce

    Bence ne kadar üstün olursa olsun Nvidia'nın her oyunda çok iyi optimizesi ve artı yönü var bende AMD kullanıcısıyım AMD yi sadece işlemcide öneririm Ekran Kartını Nvidia al derim ben, şuan bende R9 280 var pişmanım aldıgıma bro..

    frankenstein frankenstein (3)