Güçlendirici modem nasıl iptal edilir?

Selamün Aleyküm, bende iki tane modem var güçlendirici ve ana modem olmak üzere. Güçlendirici modemi iptal etmek istiyorum odama  ana modemi kullanmak istiyorum. Bilgisayarımda Wi-Fi kullanıcı adı ve şifre nasıl girebilirim? Ana modemin kablosuz olarak güçlendirici modem iptal olsun TW'den yardımcı olur musunuz rica etsem? Ana modemin Wi-Fi kullanıcı adı ve şifre nasıl değiştirebilirm?

eskehacettepe eskehacettepe (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Güçlendirici modem dediğin modemin fişini çekersen devreden çıkar.  Ayarları değiştirmene gerek yok. Sonra ana modemi kullanmaya devam edersin.

    hakan hakan (15409)
    2 yıl önce cevaplandı

      ben kasa bilgisayarımda nasıl girebilirim kablosuz olarak windows 10 lar wifi kullanıcı adı ve şifre

      eskehacettepe eskehacettepe (1)