Güncel fatih ağına bağlanma yöntemi nedir?

Fatih ağına bağlanma güncel yöntem nedir?

Fatih ağı için vpn önerir misiniz?

Psiphon fatih ağına bağlanmıyor. Ne yapabilirim?

Fatih ağına bağlanan vpnler hangileri?

yccysf13 yccysf13 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Psiphon Pro, Cyberghost ve Hotspot Shield'in Türkiye'de erişimi engellendi. Bu nedenle artık Türkiye'de kullanmak mümkün değil. Soruna gelince, fatih ağına bağlanma için bildiğim 2 yöntemden bahsedeceğim. Bunlar işe yarıyor mu bilmiyorum ama en son fatih ağına bağlanma için kullanılabildiği bilgisini almıştım. Fatih ağı için VPN arayanlar bunu deneyebilir.

    AnonyTun VPN ile fatih ağına bağlanma:

    Fatih ağı için VPN arıyorsanız AnonyTun VPN'i kullanabilirsiniz. AnonyTun ile fatih ağına bağlanma mümkün. Aşağıdaki adımları uygulayın:

    AnonyTun VPN nedir, ne işe yarar? AnonyTun VPN nasıl kullanılır?

    Yukarıdaki konudan AnonyTun VPN'yi telefonunuza indirin ve açın. Sonra birkaç ayar yapmak gerekiyor. Fatih ağına bağlanma için AnonyTun VPN ayarlarını şu şekilde yapınız:

    1. AnonyTun VPN'i açın ve üst taraftaki Stealth Settings yazısına dokunun.

    2. Stealth Settings bölümünde ilk önce aşağıdaki ayarları aynen yapın.

    3. Daha sonra Custom TCP/HTTP Headers seçeneğini açın ve EDIT CUSTOM TCP/HTTP HEADERS butonuna tıklayın.

    4. Açılan sayfadaki ayarları aynen aşağıdaki gibi yapın.

    5. Ayarları yaptıktan sonra sırasıyla VALİDATE, GENERATE ve SAVE butonuna dokunun.
    6. Böylece yaptığınız ayarlar kaydedilecektir.
    7. Bu ekrandan çıkabilirsiniz.
    8. Sonra sağ üst köşedeki üç noktalı menü simgesine dokunun ve VPN Settings'i seçin.
    9. VPN Settings bölümündeki ayarları aşağıdaki gibi yapın.

    10. SAVE seçeneğine dokunarak ayarları kaydedin.

    Bütün ayarları yaptıktan sonra CONNECT tuşuna basarak bağlanabilirsiniz.

    Fatih ağına bağlanma alternatif çözüm

    eProxy for Android uygulaması ile fatih ağına bağlanma:

    Buradan eProxy uygulamasını Android telefonunuza indirin.

    uzmanim-net.ePro dosyasını indirmek için tıklayın.

    1. eProxy uygulamasını açın ve alt köşedeki artı (+) simgesine dokunun.

    2. Gelen ekrandan telefona indirdiğiniz uzmanim-net.ePro dosyasını bulun ve seçin.

    3. Seçtikten sonra gelen ekranda hiçbir şeye dokunmadan Start butonuna basın ve bağlantının kurulmasını bekleyin.

    Bağlantı kurulduktan sonra fatih ağına bağlanabilirsiniz.

    Eğer sizde fatih ağına bağlanma için çalışan vpn biliyorsanız yorumda belirtin.

    omercik omercik (9418)