Güncel Olmayan Programları Görme

Arkadaşlar güncel olmayan programları görme programı veya başka bir yol varmı ?

nizi666 nizi666 (179)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bilgisayarınızda yüklü olan bütün programların güncel değilse olmadığını uyarır ve sizi yönlendirerek güncel sürümü indirisiniz

    burdan indirin

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Çok teşekkür ederim abi nizi666 7 yıl önce
    • Dikkat @nizi666 , güncellemeler sonunda cracklı programlarda crack bozulacak, programların demo ve/veya deneme sürümlerine geçilecektir. temmuz 7 yıl önce
    • Teşekkürler bilgi için :) nizi666 7 yıl önce

    Ben güncel olmayan programlarımı şu program ile güncelliyorum ve gayette iyi bir program.

    PatchMyPC nedir? PatchMyPC nasıl kullanılır?

    darkcrak darkcrak (5168)