Güncel oyunların Güncel sistem gereksinimleri ?

Hangi oyun nasıl bir sistem istiyor?

infinity infinity (402)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    PUBG.

    Supraland

    Euro Truck Simulator 2.

    Fortnite.

    Not : Fortnite iyi bir sistem istiyor yukarıdaki bilgi Can I run it sitesinden alınmıştır.

    Subnautica

    Apex Legends.

    Breathedge.

    Rust.

    Ring of elysium

    The Forest

    Realm Royale

    No man's sky

    Unturned.

    Grand Theft Auto V

    Gold Rush

    Daha fazla oyun geliyor aklıma ama sistem gereksinimleri saçma.

    infinity infinity (402)
    4 yıl önce cevaplandı

      https://www.systemrequirementslab.com/cyri

      bu sitedene yardım alabilirsin oyunun adını yaz orda çıkıcak zaten sonra can you run ıt butonuna tıkla bi indirme yapacak aç o dosyayı kur(bu dosya senin sistemini tanımak içindir)sonra zaten orda sisteminin yeterli olup olmadığı yazacak ayrıca oyunun gerek sistemide yazar

      edizgokaslan edizgokaslan (28)
      4 yıl önce cevaplandı

      • O sitenin verdiği bilgilerinn bi kısmı yanlış o yüzden bu siteyi söylemedim. @edizgokaslan infinity 4 yıl önce