Güncel Sürücüleri Bulmamda Yardımcı Olur Musunuz?

Önceki konumda demiştim, Driver Booster ile tarama yapıp, ekran görüntüsünü çekip, yeni konu açarak, size danışacağım diye. Bana yardımcı olur musunuz?

Resim için tıklayınız.

Edit: Yeni tarama yaptım, donanım kimliği ile yükleyip, şuan 2 tane sürücü kalmış.

İkinci resim için tıklayınız.

zoga34 zoga34 (-99)
6 yıl önce sordu

  • Israrla disiplinsizlik yapmaya ve bu tutumunu savunmaya devam ettiğinden, defalarca ikaz edilmesine rağmen bu tutumunu sürdürdüğünden konu sahibi üyemiz cezalandırılmıştır. temmuz 6 yıl önce
  • Ne yaptık ne? zoga34 6 yıl önce
  • Sizde egolu çıktınız, cevap vermeyin o zaman. Zorla ver mi diyoruz? zoga34 6 yıl önce
  • Daha fazla sürdürürsen bu tavırlarını sitedende atılırsın. Bunuda söylemiş olayım sana. Cevap yazmamanı tavsiye ediyor ve seni son defa ikaz ediyorum. temmuz 6 yıl önce
  • Hadi atın, hakkım varsa size helal değil! At, at bakalım. zoga34 6 yıl önce
  • Bu arada problem benim yada başkasının cevap yazıp yazmaman değil, senin disiplinsiz tutumun ve site kurallarına uygun olmayan tutumundur (Sana özelden site kuralları linkinide vermiştim, okumalıydın). Bu son yorumu sadece sana yazmıyorum, üyelerimize site kurallarını hatırlatmak için yazıyorum. Cevap yazmamalısın. temmuz 6 yıl önce
  • Ben adam gibi soru açtım, bilgili insanlar dedim, cevabı bulurlar dedim. Siz insanca yaklaşmadınız! zoga34 6 yıl önce
  • @zoga34 kullanıcısının kullanıcı hesabı kilitlenmiştir. temmuz 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Güncel sürücüler burada (tıkla), daha ne istiyorsun? Zaten bu linkide sen paylaşmıştın. Senin daha ne işin olur Driver Booster ile falan.. Senin paylaştığın ve benimde burada tekrar verdiğim linkteki sürücüler (mesela Audio) 28-12-2017 tarihli tam doğru ve tam uyumlu sürücü.. Hem en yeni hemde en doğrusu ve en uyumlu olanı.

Ayrıca burada kafaya göre hergün her saat aynı muhtevada, aynı problemle alakalı konu açılmaz, bunu yapmamak gerekir. Eğer açtığın konudan istediğin sonucu tam alamadıysan o konuyu yeniden düzenlersin ve onu takip edersin. Bunlarada dikkat etmeli ve bu hususlarda itinalı olmalı. Bundan sonra dediğim şekilde yaparsın.

temmuz temmuz (12505)