Güncel ve stabil Windows 10 Pro'yu nasıl indirebilirim?

Merhaba. Güncel ve stabil Windows 10 pro sürümü indirmek istiyorum. Hangisini indirmem gerekiyor?

rzgr rzgr (17)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Pro ev kullanıcısı için gereksiz, gereksiz hizmetler, gereksiz arka plan uygulamaları, gereksiz uygulamalar yüklüyor. Tavsiyem Windows 10 Home kullanman sürüm olarak ta 2004 sürümünü kullan.

    Aşağıda ki linkten Windows 10 ISO dosyasını indirerek Rufus ile yazdırdıktan sonra Kurulum ekranından Windows 10 Home seçeneğine tıklayacaksın, biliyorsundur zaten. Pro dediğim gibi gereksiz, sırf Pro diye kullanmak saçma, Home ideal. Sürüm olarak zaten otomatik 2004 sürümü ile geliyor ISO dosyası.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10 @ses1842 kendi siteis, b unu düşünmüş olman gerekirdi. hydra 3 yıl önce
    • @hydra hocam yazılım öğrencisiyim de bu yüzden pro işe yarayabilir diye düşünmüştüm. Yazılım için de home ideal midir? rzgr 3 yıl önce
    • Pro kullan o zaman sorun teşkil etmez, gereksiz hizmetleri kapatırsın eğer düşük bir sistemin varsa, ev kullanıcıları ve oyuncular için Home ideal, yazılım için ise tam bilemiyorum ama kullanabilirsin pro @rzgr hydra 3 yıl önce
    • @hydra şimdi indirmeye başladım da illa usb'ye veya rufus ile sanal disk oluşturmadan direkt yükseltme seçeneğini seçtim. Öyle kurulumyapınca bir sorun olmaz değil mi? rzgr 3 yıl önce
    • öyle olmuyormuş galiba sürüm değiştirme ekranı çıkmıyor. Dosyalarımı da kaybetmek istemiyorum youtube da alattin beyin çözümünü buldum onu yapacam galiba rzgr 3 yıl önce
    • Az önce denedim ve home geçtim hocam. Ancak Diskte windows.old klasörü oluştu 21 GB onu silersem şimdiki dosyalarıma zarar gelmez değil mi? @hydra @alattin rzgr 3 yıl önce
    • Disk temizleyicisi ile sil, eski windowsun kalıntıları var, yükseltildiği zaman yada temiz kurulum olmadığı zaman oluşuyor @rzgr hydra 3 yıl önce
    • Teşekkür ederim @hydra rzgr 3 yıl önce