Güncelleme olup olmadığı kontrol edilirken bir hata oluştu: Güncelleme denetimi başlatılamadı (hata kodu 3: 0x80080005 -- system level).

Google Chrome 88 sürümünden Chromr 90 sürümüne yükseltmek istiyorum  Chrome hakkında bölümünde Güncelleme olup olmadığı kontrol edilirken bir hata oluştu: Güncelleme denetimi başlatılamadı (hata kodu 3: 0x80080005 -- system level). yazıyor. Güncellemeyi indirmiyor. Sorun neden kaynaklanabilir?

Anonim Anonim (156)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Chrome güncellerken Güncelleme olup olmadığı kontrol edilirken bir hata oluştu: Güncelleme denetimi başlatılamadı (hata kodu 3: 0x80080005 -- system level). hatası alıyorsan güncelleme ile hiç uğraşma.

    Önce Google Chrome'u kaldır. Daha sonra da https://www.google.com/intl/tr_tr/chrome/ adresine git ve Google Chrome son sürümünü indir ve tekrar yükle.

    Oturum açtığında kayıtlı tüm bilgilerin geri gelir. Bir veri kaybı olmaz.  Bazen sorunu çözmeye uğraşmaktansa bu tür bir çözüm daha hızlı çözüm sağlar.

    hakan hakan (15424)