Güncelleme olup olmadığı kontrol edilirken bir hata oluştu: Yükleme başarısız oldu. Lütfen tekrar deneyin. (hata kodu 7: 0x80040905 -- system level).

Google Chrome güncellemesi yaparken, Chrome sürüm 55'den sürüm 56'ya yükseltirken

Güncelleme olup olmadığı kontrol edilirken bir hata oluştu: Yükleme başarısız oldu. Lütfen tekrar deneyin. (hata kodu 7: 0x80040905 -- system level). hatası alıyorum. Hatanın çözümü nedir?

hakan hakan (15424)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Güncelleme olup olmadığı kontrol edilirken bir hata oluştu: Yükleme başarısız oldu. Lütfen tekrar deneyin. (hata kodu 7: 0x80040905 -- system level). hatasının çözümü nedir?

    Google Chrome güncellemesi yaparken Güncelleme olup olmadığı kontrol edilirken bir hata oluştu: Yükleme başarısız oldu. Lütfen tekrar deneyin. (hata kodu 7: 0x80040905 -- system level). hatası alıyorsanız hatanın sebebi Google Chrome tarafından kapatılamayan bir pencere olabilir.

    Normalde bu mesajı aldığınızda google Chrome güncelleme dosyalarını indirmiş ve kuruluma hazır demektir. Hata genelde güncelleme dosyası indirildikten, indirme işlemi %100 olduktan sonra karşınıza çıkar.

    Güncelleme olup olmadığı kontrol edilirken bir hata oluştu: Yükleme başarısız oldu. Lütfen tekrar deneyin. (hata kodu 7: 0x80040905 -- system level). hatası aldığınızda açık olan tüm Google Chrome pencerelerini kapatın ve Google Chrome'u yeniden başlatın.

    Sorun kendiliğinden çözülecektir.

    hakan hakan (15424)