Güncellemeden sonra WhatsApp bildirim sorunu

Android kullanıyorum geçenlerde güncelledim ama güncellemden sonra ekran açık iken whatsapp yazılı uyarı geliyor mesaj gelmiş gibi ama bakınca mesaj falan yok neden böyle oluyor bilen var mı?

habib701 habib701 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Tüm whatsapp mesajlarını silip, sonra whatsapp uygulamasını kaldırabilir ve yeniden yükleyebilirsin. Benzer sorun yaşayan kullanıcılar bu şekilde sorunu çözmüş. Muhtemelen whatsapp veritabanında bir sorun oluştu ve her seferinde yeni bir mesaj varmı ş gibi uyarı alıyorsun. Mevcut mesajları silip programı tekrar kurarsan sorun düzelecektir.

    1. Whatsapp ayarlar > Sohbetler > sohbet geçmişi yolunu izle
    2. Tüm sohbetleri sil seçeneğini seç.

     Sonra whatsapp uygulamasını kaldır ve yeniden yükle.

    hakan hakan (15424)