Güncellemeler arka planda çalışmasına rağmen hiçbir güncelleme yapılmıyor

Bilgisayarımda windows update'de dahil hiçbir güncellemeyi yapamıyorum windows update güncellemeleri denetlediğimde Kod 80073712 hatasını alıyorum diğer programlarda dahil hepsinde güncelleme başarısız hatası alıyorum bunun bir çözümü var mıdır format dışında?

expertus expertus (8)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Windows 7 Kod 80073712 hatası nasıl düzeltilir talimatları dikatlice uygulayın sorununuz düzelecektir

    Windows update günceleştirme sunucusuna bağlanamıyor dolayısı ilede günceleştirmeler inmiyor çözüm yolları

    1. günceleştirme sorun gidericiyi indirin
    2. üç tane exe dosyası var sağtıklatın yönetici olarak tek tek çalıştırın
    3. başlat çalıştır cmd  sağtıklatın yönetici olarak çalıştırın sırası ile
    4. ipconfig /flushdns   entra basın
    5. net stop wuauserv     entra basın
    6. net start wuauserv    entra basın
    7.  başlat çalıştır  bu dosya yolunu yapıştırın bukalasör içini silin "C:\Windows\SoftwareDistribution\Download"
    8. cmd tekarar açalım yönetici olarak
    9. ipconfig /flushdns   entra basın
    10. net stop wuauserv     entra basın
    11. net start wuauserv    entra basın
    12. günceleştirmeleri yükleyebilirsiniz artık
    candan candan (4301)
    6 yıl önce cevaplandı

      PC'yi problem öncesi bir zamana geri alabilirsin:

      Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

      temmuz temmuz (12505)
      6 yıl önce cevaplandı

        https://i.hizliresim.com/JavqAo.png
        https://i.hizliresim.com/GBlPR6.png
        söylediklerinizi yapmama rağmen hata devam ediyor

        expertus expertus (8)