Güncellemenin IMEI kaydıyla alakası var mıdır?

Selam . Ben daha telefonu imei kaydı yapdırmadım

Ve telefonuma hiç guncelleme gelmiyor

İmei kaydının guncellemeyle alakası varmıdır

necefov necefov (-1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    IMEI kaydının telefonunun güncellemesi ile hiç bir ilgisi yok. IMEI kaydı kaçak telefon girişini önlemek için bizimkilerin zorunlu kıldığı bir durum. Telefon güncellemesiyse telefon üreticisi tarafından gönderilir. Pocophone ile ilgili daha öncede güncelleme almadığına dair sorular vardı.

    Bunun IMEI'den kaynaklandığını düşünmüyorum. Güncelleme gelir ama bulunduğun bölgeye göre biraz geç gelebilir.

    hakan hakan (15394)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Gayet güzel yorum :) darkcrak 5 yıl önce
    • Geçen bir dostum note 5 e miui 10 gelmiş buna neden gelmedi anlamadım necefov 5 yıl önce
    • @necefov her modele farklı zamanda geliyor eğer gelecekse tabi. Bir anda tüm Xiaomi telefonlara gelmiyor güncelleme. Yine bölge de önemli. Yani Almanya'daki kişi ile örnegin Türkiye'deki kişi aynı anda almıyor güncellemeyi. hakan 5 yıl önce