Güncelleştirme gerekiyor

Bilgisayarı açtığımda Microsoft OneDrive Güncelleştirme gerekiyor - OneDrive kullanmaya devam etmek için güncelleştirmeniz gerekiyor

OneDrive kullanmadığım halde neden bu uyarıyı alıyorum?

murat murat (12492)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    OneDrive nedir?

    OneDrive Microsoft'a ait bir bulut depolama sistemidir. Microsoft 10 işletim sistemine entegre şekilde gelir.

    OneDrive üzerinde dosyalarınızı yedekleyebilirsiniz. Onedrive 5Gb ücretsiz alan vermektedir.

    OneDrive yazılımının güncellemesi çıktığında Güncelleştirme gerekiyor uyarısı alırsınız. Güncelleştirme işleminden sonra OneDrive kullanmaya devam edebilirsiniz.

    OneDrive kullanmıyorsanız ve Güncelleştirme gerekiyor uyarısı alıyorsanız bunun anlamı kullanmasanızda OneDrive bilgisayarınızda mevcut demektir.

    murat murat (12492)