Güncelleştirme hatası

Bilgisayarında win 8.1  WindowsUpdate_dt000 OR 57A ve WindowsUpdate_dt000 OR 800F0922 sorunları yüzünden güncelleştirme yapmıyor.Yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden teşekkür ederim.

masaortusu masaortusu (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 8.1'de WindowsUpdate_dt000 hatasının çözümü için şu adımları yerine getirin:

    1. Windows 8 komut istemini yönetici olarak çalıştırın.
      Windows 8'de CMD yönetici olarak nasıl çalıştırılır?
    2. Komut isteminde aşağıdaki komutların hepsini komut istemine kopyala - yapıştır ile yapıştırın.

      net stop wuauserv
      net stop cryptSvc
      net stop bits
      net stop msiserver
      ren C:\Windows\SoftwareDistribution SoftwareDistribution.old
      ren C:\Windows\System32\catroot2 catroot2.old
      net start wuauserv
      net start cryptSvc
      net start bits
      net start msiserver
      pause
    3. En son satırda Windows Installer hizmeti başarıyla başlatıldı. yazısını gördüğünüzde işlem bitmiş olacak.
    4. Şimdi Windows 8 güncelleme ekranını açın ve güncellemeyi çalıştırın.

    Bu işlem Windows 8 WindowsUpdate_dt000 hatasını çözecektir.

    Not: Windows forumlarından alıntıdır.

    cemkara cemkara (4215)