Güncelleştirmeler başarısız oldu çözümü nedir?

Windows 10 Windows Update çalışırken -  Güncelleştirmeler başarısız oldu - Bazı güncelleştirmeler yüklenirken sorunlar yaşandı ancak daha sonra terkar deneyeceğiz. yazıyor ve bu güncellemeler yüklenemiyor. Sizce sorun ne olabilir?

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 10 versiyonun nedir?

    • Windows ve R tuşlarına bas açılan pencereye Winver yaz ve enter tuşuna bas

    Windows sürüm 1909 en son Windows sürümü şuan için. Eğer senin sürümün 1803 filansa bu sürümü mutlaka yükle.

    İndirme gerçekleşmeyen güncellemerin genelde KB ile başlayan numaraları vardır. Mesela KB14565 gibi.  Bu numaraları Google'da aratarak doğrudan indirme linklerini bulabilirsin.  Doğrudan indirerek yüklemeyi deneyebilirsin.

    Sorun devam ederse Windows Update sorun gidericiyi bir çalıştır. Olası sorunları düzeltmene yardım edecektir:

    Windows 10 için Update Sorun Gidericisi'ni indirin

    murat murat (12492)