Güncelleştirmeler yüklenmiyor

Casper Nirvana nb 15.6 Laptobum var ve güncelleştirmeleri ayarlardan yüklemeye çalışıyorum ama hiç ilerleme olmuyor. Güncelleştirmeleri nasıl temin edebilirim? Ayrıca ayarlardan bilgisayardaki herşeyi sil ve baştan başlat seçeneği de çalışmıyor. Dosyam silinmiş herhalde.

guronurcan guronurcan (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İşletim sistemi ile ilgili bilgi verseydiniz iyi olurdu.

    Eğer format sonrası güncelleştirmeleri yüklemek istiyorsanız ve bir şekilde yüklenmiyorsa ilk olarak Service Pack yani Hizmet paketini yükleyin.

    Örneğin Windows 7 kullanıyorsanız Windows 7 SP1'i indirin ve kurun.

    Hizmet Paketi ve Güncelleme Merkezi adresinde işletim sistemine uygun Service Pack (SP) yani hizmet paketlerini bulabilirsiniz.

    Diğer güncelleştirmeleri el ile yüklemek oldukça zahmetli olacaktır.  Güncelleştirme sırasında sabırlı olun bekleyin. En kötü ihtimal ile bir hata mesajı verir ve bu mesaj üzerinden sorun çözülebilir.

    murat murat (12492)