Güncelleştirmenizin indirilmesi tamamlanamıyor

Bi arkadaşa Windows 10 kurduk. Bilgisayafda aslında hem windows 7 hem windows 10 var şimdi. Arada bildirim çıkıyor Güncelleştirmenizin indirilmesi tamamlanamıyor diye uyarı geliyor. Güncelleme olmuyo mu demek?

acemiadam acemiadam (220)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Öncelikle diskinde boş yer olup olmadığını kontrol et. Eğer diskinde yeterince boş yer yoksa bu hatayı alabilirsin. Önce diskte yer boşaltman gerekebilir.

    Daha sonra da Windows arama bölümüne Windows update yazarak Windows Update ayarlarını bul ve manuel olarak güncellemeyi çalıştır ve güncellemeleri bu şekilde yüklemeyi dene.

    alattin alattin (16984)
    5 yıl önce cevaplandı

      Bu yöntemi dener misin çözülmez ise güncelleyecem çözümü

      https://uzmanim.net/soru/windows-yerel-bilgisayar-uzerindeki-windows-update-hizmetini-baslatamadi-hatasi/94048#a94051

      Bu linke git ve denilenleri uygula

      darkcrak darkcrak (5168)