Güvenilir ve kolay oyun indirilebilir bir oyun sitesi var mı?

guvenılır kolay oyun indirebilecegımız oyun sıtesı varmı bu arada bır başka sorunumu cozdugunuz ıcın teşekkurler

mustafa3838 mustafa3838 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 5 Cevap

    Orjinal oyun alacaksan ; Steam / Origin / Uplay / Epic Games / Battle.Net gibi platformlardan satın alıp indirmen gerekiyor.

    Korsan olarak yani crackli olarak istiyorsan özelden link atacam.

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)
    3 yıl önce cevaplandı

      Epic Games geçenlerde World WarZ, FS19 ve daha birsürü güzel oyunu bedavaya vermişti kendim bu fırsattan yararlanarak 3 - 4 hesapta satın almıştım. İndirimleri takip ederek, Rockstar Games, Steam, Epic Games gibi oyun platformlarında gerçekten büyük indirimler olabiliyor mesela ben GTA5 Premium Edition'u Rockstar Launcher'dan 50 TL'ye almıştım, mis gibi FiveM giriliyor.
      Mesela şuan Ride3 Steam'de %70 indirimde.

      Epic Games'te ki ücretsiz oyunların listesi ( 30 nis - 07 mayıs )

      Yok ben para vermiyecem korsan  indirmek istiyorsan özelden link atarım.

      hydra hydra (3800)
      3 yıl önce cevaplandı

        korsan  para vermıcem kolay indirebilecegım bır sıte

        mustafa3838 mustafa3838 (1)
        3 yıl önce cevaplandı

        Saglamindir, indirhaydi, oyunindirvip vb. gibi gider bir sürü var

        atillademirci12 atillademirci12 (1)
        2 yıl önce cevaplandı

          sitenin linkini atar mısınız?

          efe efe (65)