Güvenli Windows 7 iso indirme linki var mı?

Bilgisayarıma windows 7 format atacağım genelde kullandığım sitenin işletim sistemlerinde virüs olduğunu öğrendim sağlam olarak windows 7 yi nereden kurabilirim

Şimdiden Teşekkürker..

emrehann1 emrehann1 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    En sağlam ve güvenlik garantili işetim sistemi download'ı Microsoft resmi sitelerinden yapılır:

    Windows 7 Disk Görüntülerini (ISO Dosyaları) İndir (tıkla)

    Fakat eğer PC donanım olarak destekliyorsa Windws 7 değilde Windows 10 tercihinde bulunmanı tavsiye ederim (Windows 10 için çok farklı sistem ihtiyacı gerekmiyor, genel olarak Windows 7 yüklenen PC'lere Windows 10 işletim sistemleride yüklenebiliyor). Windows 10 daha ileri özelliklere sahip, daha performanslı, daha stabil (kararlı, problemsiz) ve daha güvenlidir; Windows 7 artık eskimiştir, tarih olmak üzeredir.

    Ata binmek var iken eşeğe ne gerek..:)

    temmuz temmuz (12505)
    5 yıl önce cevaplandı

      @temmuz hocama katılarak, eğer elinizde Windows 7 kullanmak için geçerli bir sebeb yoksa Windows 10 kullanabilirsiniz Windows 10 güzel bir işletim sistemi olma yolunda ilerliyor.

      Diğer sorunuza gelirsek @temmuz hocamın dediği linkten herhangi bir Windows 7 orjinal lisansını girerek indirme yapabilirsiniz.

      ismailsarp ismailsarp (6010)
      5 yıl önce cevaplandı

        Hocam benim bilgisayarım pek iyi değil pek de anlamam 3 gb ram var 70 gb hafıza disk var ekran ana kart vesayre cpuıd z programından bakıp göstermek isterdim ama bilgisayarımda virüs var google harici uygulama açmıyor bunun için format atacağım Windows 7 den çok sıkıldım hiç sevmiyorum windows 10 kullanmayı çok istiyorum abim ise windows 10 o bilgisayarda çok takılır vesayre diye söylendi sizce İşletim Sistemleri windows 10 windows 7 ye göre fazla mı yorar ? İyi sisteme sahip olmayan bilgisayarlar için win10 tavsiye edilirmi sormak istiyorum. :) Teşekkürler

        ademesik ademesik (1)
        5 yıl önce cevaplandı

        • Windows 7 SSD olmayan disklerde biraz kasıyor. Madem bu kadar çok yüklemek istiyorsun kur Windows 10 baktın çok zorluyor Windows 7 ye dönersin ne olacak. murat 5 yıl önce