Güvenlik ayarlarınız nedeniyle bu numaraya bağlantı gönderemiyoruz

Instagram'da parolamı unuttum. SMS gönder dediğim zaman karşıma güvenlik ayarlarınız nedeniyle bu numaraya bağlantı gönderemiyoruz yazısı geliyor. Telefonuma şifre sıfırlama mesajı gelmiyor. Sorun ne olabilir?

Anonim Anonim (156)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Uygulama üzerinden değilde instagram.com  web sitesi üzerinden parola sıfırlama işlemini dene. Daha önce başıma gelmişti. Instagram uygulaması üzerinden SMS gönder dediğimde parola sıfırlama mesajı gelmedi. Web sitesi üzerinden parola sıfırlama denediğinde telefonuna sms gelecek. Sms içindeki linki kopyala ve chrome tarayıcısını yapıştır.

    Bir de böyle dene.

    hakan hakan (15424)