Güvenlik duvarı Spotify'ı engelliyor olabilir

Spotify'a katıl linkini tıklıyorum. Facebook'ile katılı seçiyorum.  Güvenlik duvarı Spotify'ı engelliyor olabilir. Lütfen güvenlik duvarını Spotify'a izin verecek şekilde güncelle. Ayrıca, şu anda kullanılan proxy ayarlarını değiştirmeyi de deneyebilirsin hata kodu: 2000 diyor

Spotify Facebook Authentication Error: Server error. Please try again later. Code: 2000

Daha önceden PC'de spotify kullanabiliyordum. birden oldu. Spotify açılmıyor.

ceyda ceyda (312)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

     Güvenlik duvarı Spotify'ı engelliyor olabilir. Lütfen güvenlik duvarını Spotify'a izin verecek şekilde güncelle. Ayrıca, şu anda kullanılan proxy ayarlarını değiştirmeyi de deneyebilirsin hata kodu: 2000 hatasının çözümü için şunu dene:

    1. Tarayıcıdan Facebook hesabına gir.
    2. Facebook içinde Ayarlar  > Uygulamalar ve İnternet Siteleri bölümüne git veya aşağıdaki linki tıkla:
      https://www.facebook.com/settings?tab=applications
    3. Burada Spotify göreceksin.
    4. Seç ve kaldır botununa bas.
    5. Spotify'ı aç. Şimdi tekrar dene
    murat murat (12492)
    4 yıl önce cevaplandı

      Google Chrome verilerini temizlemeyi deneyebilirsin. Ben böyle yapıp tekrar facebook ile Spotify'a giriş yapabilmiştim.

      alivecan alivecan (337)